Wróć Zapisz i wyjdź Dalej

Wynajem za dzień od 1000 zł

Studio Śmiała 79

01-529 Warszawa, Śmiała 79

Własny alkohol

Własne jedzenie

Sprzedaż alkoholu

Kuchnia

Jesteśmy otwarci

Codziennie

8:00 - 21:00

Rezerwuj z nami

Najlepsza cena

Spersonalizowany kontakt

Szybka odpowiedź

Setki ofert w jednym miejscu

Opis

Studio Śmiała 79 to pierwsze w Warszawie studio zdjęciowe, które przełamuje schematy! Koniec z poprzemysłowymi halami i postindustrialnymi klimatami. Studio Śmiała 79 mieści się w sercu Starego Żoliborza – estetycznej, kameralnej przestrzeni z duszą i historią. Siedzibą studia jest przestronny dom jednorodzinny przy pl. Słonecznym. Decydując się na taką lokalizację chcieliśmy zaprezentować nową jakość na warszawskim rynku usług fotograficznych, poprzez całkowicie odmienną filozofię udostępniania przestrzeni do pracy twórczej.

Na fotografów czekają rozmaite plany zdjęciowe w postaci specjalnie w tym celu zaaranżowanych wnętrz przeznaczonych do określonych rodzajów fotografii (kobieca, biznesowa, rodzinna, okolicznościowa) w przyjemnym dla oka i ducha otoczeniu.

Ale to nie wszystko! Mamy ambicje stać się lokalnym centrum twórczej interakcji integrującym ludzi o otwartych głowach i sercach. Naszą ofertą kierujemy zatem do szeroko rozumianego środowiska twórców i artystów, ale chcemy także być widoczni na mapie Żoliborza – w wymiarze geograficznym jak i kulturowym. Chcemy inspirować i być inspirowani. Wierzymy w Was, Wasz potencjał, Wasze pomysły. Dlatego też nasza oferta nigdy nie będzie zamknięta.

Miejsca (200 m)

25

25

25

25

25

Udogodnienia

Ogródek

Parking

Projektor

Taras

TV

Wi-fi

Atrakcje

Grill

Planszówki

Pokazy kulinarne

Cena

Wynajem za dzień od 1000 zł

Lokalizacja

Jesteśmy otwarci

Codziennie

8:00 - 21:00

Rezerwuj z nami

Najlepsza cena

Spersonalizowany kontakt

Szybka odpowiedź

Setki ofert w jednym miejscu