Wróć Zapisz i wyjdź Dalej

Cena za osobę od 22 zł

PinkFlamingo

02-387 Warszawa, Lirowa 42

Własny alkohol

Własne jedzenie

Sprzedaż alkoholu

Kuchnia

Jesteśmy otwarci

Codziennie

12:00 - 23:00

Rezerwuj z nami

Najlepsza cena

Spersonalizowany kontakt

Szybka odpowiedź

Setki ofert w jednym miejscu

Opis

Miło nam, że zechciałeś poczuć niepowtarzalną atmosferę Ameryki lat wczesnego rock & rolla. Odbądź z nami ekscytującą kulinarną podróż po różnych jej stanach. Patronem lokalu jest Charles Kelemen, guru amerykańskiej kuchni i nasz ojciec chrzestny.
On też nazwał stworzone przez siebie menu Cowboy Fusion :) - odzwierciedlenie tradycyjnej kuchni amerykańskiej z elementem własnej wariacji.

Rozgość się zatem i przenieś w czasy, kiedy ludzie żyli beztrosko, samochody były dziełami sztuki użytkowej, benzyna była tańsza niż woda i nie występowało ocieplenie klimatu.
Pink Flamingo istnieje od 2005 roku jako efekt połączenia pasji kulinarnej i motoryzacyjnej oraz miłości do epoki lat 50’.
W naszym lokalu przykładamy wszelkich starań aby surowce do produkcji kupować u odpowiedzialnych lokalnych dostawców, minimalizując koszty dla środowiska oraz mając na względzie dobrostan zwierząt.
Segregujemy też wszystkie odpady.
Nasze amerykańskie auta są wystarczającym obciążeniem dla środowiska ;)

Nie używamy polepszaczy smaku, sztucznych składników ani konserwantów.
Nie kupujemy gotowych produktów, wszystko wykonujemy na miejscu, „from scratch”, z najświeższych surowców.

Miejsca (75 m)

14

70

Udogodnienia

Ogródek

Parking

Wi-fi

Cena

Cena za osobę od 22 zł

Wynajem za dzień od 12000 zł

Wynajem (od ok. 17:00 do 24:00), z ustalonym cateringiem i obsługą, to koszt od 12000 zł w dni od niedzieli do czwartku. W piątki, soboty, niedziele od ok. 17:00 do 24:00, to koszt od 15000 zł. Liczba osób: Miejsc siedzących 50 - dotyczy imprez bankietowych zasiadanych. Miejsc dostępnych stojących i siedzących to 70 osób - dotyczy imprez koktajlowych, z bufetem szwedzkim. Cena za lunch wynosi 22 zł, od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16, wyłączając dni świąteczne, w przypadku indywidualnej wizyty w lokalu. Zapraszamy do  kontaktu. 

Lokalizacja

Jesteśmy otwarci

Codziennie

12:00 - 23:00

Rezerwuj z nami

Najlepsza cena

Spersonalizowany kontakt

Szybka odpowiedź

Setki ofert w jednym miejscu