Wróć Zapisz i wyjdź Dalej

Cena za osobę od 157 zł

MsMermaid – Conference Center at The Tides

00-411 Warszawa, Wioślarska 8

Własny alkohol

Własne jedzenie

Sprzedaż alkoholu

Kuchnia

Jesteśmy otwarci

Od poniedziałku do piątku

09:00 - 17:00

Rezerwuj z nami

Najlepsza cena

Spersonalizowany kontakt

Szybka odpowiedź

Setki ofert w jednym miejscu

Opis

MsMermaid – Conference Center at The Tides to prestiżowa przestrzeń eventowo-konferencyjna w centrum Warszawy, tuż obok Mostu Poniatowskiego, z panoramicznym widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy.

Nowoczesna architektura budynku nawiązuje do symbolu wody i fal. Niebanalny budynek zachwyca doskonałym połączeniem nowoczesności i elegancki z surowością betonu i architektonicznym minimalizmem. W wystroju wnętrz dominują jasne kolory i industrialny styl. Budynek jest ostatnim projektem, nad którym pracował wybitny polski architekt prof. Stefan Kuryłowicz.

Od października w centrum konferencyjnym jest kilkanaście sal. Przesuwny system ścian umożliwia osiągniecie przestrzeni eventowej o powierzchni ponad 2500 m2, co pozwola na przygotowanie spotkania biznesowego nawet na około 1200 osób. Sale są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia podczas prezentacji, wyposażone w sufitowy, rozwijany automatycznie ekran i projektory FullHD.

Nowe, drugie piętro jest typowo eventową przestrzenią, gdzie beton został ocieplony drewnem i żywymi ścianami z mchem. Dodatkową zaletą lokalizacji jest możliwość wykorzystania tarasu od strony Wisły na organizację dodatkowych przedsięwzięć koktajl party, garden party dla nawet 300 osób, które cieszą się powodzeniem w okresie letnim.

MsMermaid – Conference Center at The Tides  to idealne miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji, eventu czy bankietu na światowym poziomie!

 

Miejsca (2500 m)

1200

1200

400

Udogodnienia

Klimatyzacja

Parking

Projektor

System dźwiękowy

System oświetleniowy

Wi-fi

Winda

Cena

Cena za osobę od 157 zł

Lokalizacja

Jesteśmy otwarci

Od poniedziałku do piątku

09:00 - 17:00

Rezerwuj z nami

Najlepsza cena

Spersonalizowany kontakt

Szybka odpowiedź

Setki ofert w jednym miejscu