Wróć Zapisz i wyjdź Dalej

Cena za osobę od 80 zł

Marquee

53-110 Wrocław, Swobodna 2

Własny alkohol

Własne jedzenie

Sprzedaż alkoholu

Kuchnia

Rezerwuj z nami

Najlepsza cena

Spersonalizowany kontakt

Szybka odpowiedź

Setki ofert w jednym miejscu

Opis

Historia Klubu Parlament sięga początku wieku. W 2000 roku rozpoczęły się prace remontowe w pomieszczeniach dawnej Teatrze . Po trwającej niemal rok przebudowie, w listopadzie 2001 roku, w samym centrum warszawy, otworzył swe podwoje najnowocześniejszy i największy wówczas klub muzyczny . Od pierwszego dnia swojej działalności, Klub Marquee zyskał ogromne uznanie w oczach odwiedzających go gości, co sprawiło, że stał się również popularnym i ważnym punktem na imprezowej mapie Warszawy.

Mimo upływu lat, zmieniającej się mody oraz wciąż poszerzającej się oferty kuturalno-rozrywkowej w naszym mieście, Klub Marquee wciąż odwiedzają niezliczone rzesze spragnionych dobrej zabawy imprezowiczów. Odbywające się od czwartku do soboty imprezy cykliczne cieszą się gigantycznym zainteresowaniem wśród publiczności, a każda z tych imprez ma swoich wiernych fanów.

Na przestrzeni lat, w organizację odbywających się w Marquee imprez, zaangażowani byli m.in. Liroy, Robert Leszczyński, Tomasz Lipa Lipnicki, Dj Slam! i wielu innych. Marquee to również jeden z najważniejszych w Polsce klubów koncertowych. Przez naszą scenę przewinęły się setki artystów, z których wielu to wykonawcy o światowej renomie. Nie sposób wymienić wszystkich ale trudno nie wspomnieć o koncertach takich zespołów jak: Archive, Hurts, Us3, Die Toten Hosen, Soulflay, Gentleman, Wishbone Ash , Nomeansno, Fink, Gwin Ashton, Benny Benassi, Enter Shikari, The Rasmus, Dog Eat Dog, Everlast, Fish, God Is an Astronaut, Pendragon, Wax Tailor, Selah Sue, Jimy Tenor, Anathema, Korpiklaani, Rotting Christ czy Venom. Nie można zapomnieć o muzyce hip-hopowej, która równie często gościła na naszej scenie za sprawą wybitnych przedstawicieli tego gatunku. Wykonawcy tacy jak: Foreign Beggars, Ofx, Onyx, Pmd, Dalek, Tha Links, Rytmus czy Dj Tomekk, to tylko niektórzy z reprezentantów zagranicznej sceny hip-hopowej, którzy pojawili się w Parlamencie.

Wśród polskich wykonawców trudno jest znaleźć takiego, który by tu nie występował. Reni Jusis, Myslowitz, T.Love, O.N.A., Hey, Kayah, Knż, Raz Dwa Trzy, Vader, Pudelsi, Coma, Carrantuohill, Happysad, Maria Peszek, Tsa, Kat, Riverside, Behemoth, Sistars, SBB, Dżem, Lemon, Jelonek, Hanter, Strachy na lachy, Lao Che, Monika Brodka, Renata Przemyk, Czesław Śpiewa, Eney, OSTR, Gooral, Grażyna Łobaszewska, Dawid Podsiadło, Piersi, Big Cyc, Bielizna, Poluzjanci, Robert Kasprzycki, Ania Dąbrowska, Domowe Melodie, Kabanos, Vavamuffin, Lipali, Ira, Illusion, Luxtorpeda, Zakopower, Mela Koteluk, Closterceller, Tides from Nebula, i wielu innych.

Klub Marquee to nie tylko koncerty i imprezy. Scena kabaretowo-stand-upowa, pokazy oraz turnieje taneczne, pojedynki Dj-ów, wystawy, przedstawienia teatralne, szkolenia, debaty, rozmaite festiwale oraz pokazy filmów. Te różnorodne emanacje form „okołomuzyczych”, miały szansę zaistnieć przez lata działalności Klubu na jego deskach. Świadczą one niezbicie o tym, że Klub Parlament jest przestrzenią niezwykle przyjazną i otwartą na wszelkie rodzaje działalności artystyczno-rozrywkowej. Przestrzenią, która zachowuje jednocześnie walory małych klimatycznych klubów, jak i przestronnych obiektów koncertowych, mogących pomieścić całkiem sporą liczbę fanów.

Niesamowity klimat panujący w tym miejscu oraz unikalna atmosfera, tworzona przez ogarniętych pasją, pracujących tu ludzi, powodują, że niezwykle chętnie wracają tu zarówno nasi goście jak i artyści.

Miejsca (800 m)

400

200

200

60

50

Udogodnienia

Gniazdo siłowe

Klimatyzacja

Ogródek

Palarnia

Parkiet

Parking

Projektor

Scena

System dźwiękowy

System oświetleniowy

Tablica interaktywna

Taras

TV

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Wi-fi

Cena

Cena za osobę od 80 zł

Wynajem za godzinę od 900 zł

Wynajem za dzień od 12000 zł

Minimalny rachunek 3000 zł

Cena za osobę 80 zł - cena dotyczy pakietu z 3 daniami ciepłymi, przystawkami, napojami, serwisem kawowym oraz obsługą kelnerską od godziny 19:00 do godziny 04:00 Wynajem za godzinę od 900 zł - cena dotyczy tylko wynajęcia lokalu za godzinę od poniedziałku do środy. Wynajem za dzień od 12000 zł - cena dotyczy tylko wynajęcia lokalu.

Lokalizacja

Rezerwuj z nami

Najlepsza cena

Spersonalizowany kontakt

Szybka odpowiedź

Setki ofert w jednym miejscu